Kontaktujte nás

volejte zdarma:   800 888 781
prozvoňte/sms:  775 877 912
vyplňte poptávkový formulář 
pište info@oddluzeni-online.cz

Přijedete k nám, nebo Vy k nám

na bezplatné konzultaci zjistíme veškeré potřebné vstupní informace 

Navrhneme postup

pro zjištění nejvhodnějšího způsobu oddlužení Vás povedeme krok za krokem

Volba řešení

Pomůžeme Vám s realizací nejvhodnějšího způsobu oddlužení přes AK Kubíček

Pár kroků k Vašemu úspěšnému oddlužení. Naši odborníci z advokátní kanceláře AK Kubíček Vám budou pomáhat ve všech krocích Vašeho procesu oddlužení, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Díky tomu budete mít jistotu, že Vaše oddlužení bude úspěšné. Naše péče nekončí podáním návrhu na povolení oddlužení k soudu!!! Advokátní kancelář Vám nabízí exkluzivní podporu po celou dobu Vašeho oddlužení a máte se vždy na koho obrátit. 

1. Kontaktujte nás


  • vyplňte formulář s názvem „Bezplatná konzultace“ umístěný v pravé části našich stránek
  • prozvoňte naši telefonickou podporu na čísle: 775 877 912, obratem Vám zavoláme zpět
  • napište sms na naši telefonickou podporu: 775 877 912, obratem Vám zavoláme zpět
  • napište nám na chat umístěný v pravém dolním rohu našich internetových stránek
  • napište nám e-mail na adresu info@oddluzeni-online.cz

Vždy Vám ochotně a bezplatně zodpovíme veškeré dotazy, sdělíme princip fungování oddlužení a předběžně posoudíme, zda splňujete podmínky oddlužení. Pokud bude Vaše oddlužení možné, sdělíme Vám, jaké dokumenty je třeba dodat, aby naši advokáti mohli vypracovat Váš návrh na povolení oddlužení. 

!!!POZOR!!! Neplaťte za vypracování insolvenčního návrhu více, než co dovoluje zákon a to 4.000,- + DPH (4.840,-) u jednotlivce a 6.000,- + DPH (7.260) u manželů, advokátní kancelář AK Kubíček není plátce DPH, tudíž u nás bez DPH. Pokud budete chtít další úkony od advokátní kanceláře, je možné ji využít za exkluzivních podmínek, ale to už je dobrovolné a jen a jen na Vás.  

2. Potřebné materiály a podklady


Základní dokumenty, které advokátní kancelář potřebuje k vypracování Vašeho návrhu na povolení oddlužení, jsou:

  • Doklady k Vašim dluhům.
  • Doklady k Vašim příjmům za poslední tři roky.
  • Seznam Vašeho majetku.

Dle okolností konkrétního případu je někdy třeba dodat i jiné dokumenty. Detaily s Vámi vždy ochotně projedná asistent, nebo asistentka advokátní kanceláře. Pokud nemáte možnost některý z potřebných dokumentů sehnat, ​pomůžeme Vám

3. Vypracování návrhu a podání na soud


Po získání potřebných dokumentů advokátní kancelář odborně vypracuje Váš insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení tak, aby splňoval veškeré zákonem požadované náležitosti

Po vypracování návrhu na povolení oddlužení naším advokátem se osobně sejdeme za účelem podepsání všech dokumentů. Tato schůzka proběhne buď na pobočce advokátní kanceláře, nebo lze vyřešit korespondenčně. Po podepsání všech dokumentů pro Vás zajistíme podání návrhu na povolení oddlužení k soudu. Vy se tak nemusíte o nic starat.

4. Zahájení insolvenčního řízení


Okamžikem podání insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na povolení oddlužení k soudu je zahájeno tzv. insolvenční řízení. Od této chvíle nemůže dojít k provedení exekuce na Váš majetek, ani na Vás věřitel nemůže podat žalobu k soudu či rozhodci.

Pokud soud shledá, že Váš návrh na povolení oddlužení je perfektní a jsou k němu připojeny všechny potřebné přílohy a zároveň splňujete podmínky pro oddlužení, oddlužení Vám tzv. povolí.

5. Povolení oddlužení


V momentě, kdy Vám soud oddlužení povolí, ustanoví Vám tzv. insolvenčního správce. Jeho úkolem je zejména dohlížet na zákonný průběh Vašeho insolvenčního řízení.

Dále tímto okamžikem začne Vašim věřitelům běžet lhůta 30 dnů, ve které si přihlašují své pohledávky do Vašeho insolvenčního řízení.

Zároveň bude stanoven termín tzv. přezkumného jednání a schůze věřitelů, které proběhnou u soudu.

6. Schválení oddlužení


Na přezkumném jednání a schůzi věřitelů u soudu se bude Vaše oddlužení schvalovat. Jedná se o jeden z nejdůležitějších okamžiků v celém insolvenčním řízení. Tento okamžik se proto vyplatí nepodcenit.

Naše společnost, jako jedna z mála v ČR, nabízí možnost zastupování na přezkumném jednání a schůzi věřitelů advokátem. Pokud si na soudní jednání nevěříte, nebo máte o schválení Vašeho oddlužení obavy, bude náš advokát za Vaše oddlužení u soudu bojovat.

7. Splnění oddlužení


Jakmile Vám bude oddlužení schváleno, je třeba postupovat dle pokynů soudu a insolvenčního správce, tj. buď v průběhu následujících maximálně pěti let uhradit v rámci splátkového kalendáře Vašeho oddlužení minimálně 30 % z celkové výše závazků nezajištěným věřitelům, nebo tohoto uspokojení věřitelů dosáhnout prodejem Vašeho majetku.

Ani v této fázi Vašeho oddlužení naše pomoc nekončí. Dohlédneme na to, aby Vaše oddlužení proběhlo zákonným způsobem a nedošlo k poškození Vašich práv. Vždy se na nás budete moci obrátit s jakýmkoliv dotazem a dostane se Vám naší odborné pomoci. Samozřejmostí je vypracování návrhu na osvobození od dluhů, bez kterého není možné oddlužení dosáhnout.

Pokud se Vám všech výše uvedených sedm kroků podaří s naší pomocí úspěšně absolvovat, dosáhnete svého oddlužení. Od tohoto okamžiku budete moci začít žít nový život s čistým štítem, neboť Vás soud jednou provždy od dluhů osvobodí a nikdo je tak po Vás už nebude moci nikdy vymáhat.

Kontaktujte nás, bude nám ctí Vám k oddlužení pomoci!

Mrkněte na náš nový Blog