Kontaktujte nás

volejte zdarma:   800 888 781
prozvoňte/sms:   727 979 017
vyplňte poptávkový formulář 
pište info@oddluzeni-online.cz

Přijedeme k Vám

na bezplatné konzultaci zjistíme vstupní informace pro detailní finanční analýzu

Detailní lustrace

pro zjištění nejvhodnějšího způsobu řešení uděláme hloubkovou lustraci závazků

Volba řešení

Vyhodnotíme výsledky finanční analýzy a pomůžeme Vám s realizací řešení

Pár kroků k Vašemu úspěšnému oddlužení. Naši odborníci Vám budou pomáhat ve všech krocích Vašeho procesu oddlužení, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Díky tomu budete mít jistotu, že Vaše oddlužení bude úspěšné. Naše péče nekončí podáním návrhu na povolení oddlužení k soudu!!!

1. Kontaktujte nás


  • vyplňte formulář s názvem „Bezplatná konzultace“ umístěný v pravé části našich stránek
  • prozvoňte naši telefonickou podporu na čísle: 727 979 017, obratem Vám zavoláme zpět
  • napište sms na naši telefonickou podporu: 727 979 017, obratem Vám zavoláme zpět
  • napište nám na chat umístěný v pravém dolním rohu našich internetových stránek
  • napište nám e-mail na adresu info@oddluzeni-online.cz
  • kontaktujte přímo některou z našich kamenných poboček a sjednejte si osobní schůzku s našimi odborníky

Vždy Vám ochotně a bezplatně zodpovíme veškeré dotazy, sdělíme princip fungování oddlužení a předběžně posoudíme, zda splňujete podmínky oddlužení. Pokud bude Vaše oddlužení možné, sdělíme Vám, jaké dokumenty je třeba nám dodat, aby naši advokáti mohli vypracovat Váš návrh na povolení oddlužení.

2. Potřebné materiály a podklady


Základní dokumenty, které naši advokáti potřebují k vypracování Vašeho návrhu na povolení oddlužení, jsou:

  • Doklady k Vašim dluhům.
  • Doklady k Vašim příjmům za poslední tři roky.
  • Seznam Vašeho majetku.

Dle okolností konkrétního případu je někdy třeba dodat i jiné dokumenty. Detaily s Vámi vždy ochotně projedná náš odborný pracovník. Pokud nemáte možnost některý z potřebných dokumentů sehnat, ​pomůžeme Vám. Např. jsme schopni zajistit výpis Vašich exekucí.

3. Vypracování návrhu a podání na soud


Po získání potřebných dokumentů náš advokát odborně vypracuje Váš insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení tak, aby splňoval veškeré zákonem požadované náležitosti

Po vypracování návrhu na povolení oddlužení naším advokátem se osobně sejdeme za účelem podepsání všech dokumentů. Tato schůzka proběhne buď na některé z našich kamenných poboček, nebo za Vámi kamkoliv v ČR přijedeme, pokud nemáte možnost se k nám na pobočku dostavit. Po podepsání všech dokumentů pro Vás zajistíme podání návrhu na povolení oddlužení k soudu. Vy se tak nemusíte o nic starat.

4. Zahájení insolvenčního řízení


Okamžikem podání insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na povolení oddlužení k soudu je zahájeno tzv. insolvenční řízení. Od této chvíle nemůže dojít k provedení exekuce na Váš majetek, ani na Vás věřitel nemůže podat žalobu k soudu či rozhodci.

Pokud soud shledá, že Váš návrh na povolení oddlužení je perfektní a jsou k němu připojeny všechny potřebné přílohy a zároveň splňujete podmínky pro oddlužení, oddlužení Vám tzv. povolí.

5. Povolení oddlužení


V momentě, kdy Vám soud oddlužení povolí, ustanoví Vám tzv. insolvenčního správce. Jeho úkolem je zejména dohlížet na zákonný průběh Vašeho insolvenčního řízení.

Dále tímto okamžikem začne Vašim věřitelům běžet lhůta 30 dnů, ve které si přihlašují své pohledávky do Vašeho insolvenčního řízení.

Zároveň bude stanoven termín tzv. přezkumného jednání a schůze věřitelů, které proběhnou u soudu.

6. Schválení oddlužení


Na přezkumném jednání a schůzi věřitelů u soudu se bude Vaše oddlužení schvalovat. Jedná se o jeden z nejdůležitějších okamžiků v celém insolvenčním řízení. Tento okamžik se proto vyplatí nepodcenit.

Naše společnost, jako jedna z mála v ČR, nabízí možnost zastupování na přezkumném jednání a schůzi věřitelů advokátem. Pokud si na soudní jednání nevěříte nebo máte o schválení Vašeho oddlužení obavy, bude náš advokát za Vaše oddlužení u soudu bojovat.

7. Splnění oddlužení


Jakmile Vám bude oddlužení schváleno, je třeba postupovat dle pokynů soudu a insolvenčního správce, tj. buď v průběhu následujících maximálně pěti let uhradit v rámci splátkového kalendáře Vašeho oddlužení minimálně 30 % z celkové výše závazků nezajištěným věřitelům, nebo tohoto uspokojení věřitelů dosáhnout prodejem Vašeho majetku.

Ani v této fázi Vašeho oddlužení naše pomoc nekončí. Dohlédneme na to, aby Vaše oddlužení proběhlo zákonným způsobem a nedošlo k poškození Vašich práv. Vždy se na nás budete moci obrátit s jakýmkoliv dotazem a dostane se Vám naší odborné pomoci. Samozřejmostí je vypracování návrhu na osvobození od dluhů, bez kterého není možné oddlužení dosáhnout.

Pokud se Vám všech výše uvedených sedm kroků podaří s naší pomocí úspěšně absolvovat, dosáhnete svého oddlužení. Od tohoto okamžiku budete moci začít žít nový život s čistým štítem, neboť Vás soud jednou provždy od dluhů osvobodí a nikdo je tak po Vás už nebude moci nikdy vymáhat.

Kontaktujte nás, bude nám ctí Vám k oddlužení pomoci!

Poradci oddlužení-online působí po celém území ČR

Volejte a pište - dorazíme až k Vám.

Mrkněte na náš nový Blog